Misijní klubko

Zdarec,

těšíme se na vás, Klubčata, v sobotu 12.1. Časy platí jako obvykle.

E+K

Ahoj,

zveme všechna Klubčata (klidně vezměte i kamarády) na vánoční tvoření, které se uskuteční v sobotu 1.12. od 16:00 na faře.

Čauvec všichni,

těším se na vás v sobotu 17.11. Časy platí jako obvykle.

E.

Ahoj Klubčata,

těším se na vás v sobotu 3.11. Časy platí jako obvykle, takže malá Klubčata přijdou na 16:00 a větší na 17:00. Přijďte, prosím, včas.

Těšíme se a přejeme hezké prázdniny.

E+K

Zdravíme vás,

příští setkání bude 20.10. vyjímečně pro malá i velká Klubčata dokromady už v 16.00 v kostele.

Prosím, přijďte všichni, protože budeme nacvičovat na Misijní neděli.

Těšíme se.

Ahoj Klubčata, zveme vás na první setkání, které proběhne v sobotu 6.10

Malé děti přijdou na 16:00 a větší (děcka od 7.třídy) dorazí na 17:00. Prosíme, přijďte včas, ať se nezdržujeme.

Těšíme se.

Zdarec Klubčata,

vítáme vás v novém školní roce. Prázdniny nám zase utekly jako voda a my se společně vydáme na další pokračování v misijní cestě, kterou nám připravil náš Klubík. Určitě si spolu jako každý rok užijeme spoustu legrace a budeme vzpomínat na super zážitky, které jsme prožily. Všechny vás zveme na tradiční zahajovací piknik, který se uskuteční v sobotu 15.9. od 16:00 na farní zahradě. Můžete s sebou přinést i něco malého k zakousnutí.

Moc se na vás všechny těšíme. Evča+Klárka