Misijní klubko

Čauky,

přijďte všichni na naše poslední setkání v tomto školním roce, které proběhne v sobotu 22.6. od 16:00 na faře. Přijďte všichni (I VELCÍ) na 16:00.

Těším se na vás.    E.

Ahoj Klubčata,

přijďte na další setkání, které se bude konat pro všechny (malá i velká Klubčata) v sobotu 1.6. v 16:00 na faře.

Těším se na vás.

E.

Ahoj,

uvidíme se po delší době v sobotu 18.5. Přijďte všichni (i velcí) v 16:00. Těšíme se.

Ahoj,

prosíme VŠECHNA KLUBČATA, která chtějí pomáhat na Misijní kavárně, aby se dostavila v sobotu 16.3. na faru už v 16:00.

zaderc všichni,

těšíme se na vás v sobotu 2.3. Časy platí jako obvykle.

E+ K

Ahoj Klubčata,

těšíme se na vás v sobotu 9.2. Časy setkání platí jako obvykle, tzn. malá Klubčata v 16:00 a velká v 17:00.

E+K

Čauky, těšíme se v sobotu 26.1. Pozor změna!! Příjďte všichni (I VELCÍ) už v 16.00.

Těším se.   E.

Zdarec,

těšíme se na vás, Klubčata, v sobotu 12.1. Časy platí jako obvykle.

Ahoj,

zveme všechna Klubčata (klidně vezměte i kamarády) na vánoční tvoření, které se uskuteční v sobotu 1.12. od 16:00 na faře.

Čauvec všichni,

těším se na vás v sobotu 17.11. Časy platí jako obvykle.

E.

Ahoj Klubčata,

těším se na vás v sobotu 3.11. Časy platí jako obvykle, takže malá Klubčata přijdou na 16:00 a větší na 17:00. Přijďte, prosím, včas.

Těšíme se a přejeme hezké prázdniny.

Zdravíme vás,

příští setkání bude 20.10. vyjímečně pro malá i velká Klubčata dokromady už v 16.00 v kostele.

Prosím, přijďte všichni, protože budeme nacvičovat na Misijní neděli.

Ahoj Klubčata, zveme vás na první setkání, které proběhne v sobotu 6.10

Malé děti přijdou na 16:00 a větší (děcka od 7.třídy) dorazí na 17:00. Prosíme, přijďte včas, ať se nezdržujeme.

Zdarec Klubčata,

vítáme vás v novém školní roce. Prázdniny nám zase utekly jako voda a my se společně vydáme na další pokračování v misijní cestě, kterou nám připravil náš Klubík. Určitě si spolu jako každý rok užijeme spoustu legrace a budeme vzpomínat na super zážitky, které jsme prožily. Všechny vás zveme na tradiční zahajovací piknik, který se uskuteční v sobotu 15.9. od 16:00 na farní zahradě. Můžete s sebou přinést i něco malého k zakousnutí.

Moc se na vás všechny těšíme. Evča+Klárka