Misijní klubko

Ahoj Klubčata,

MOC se na vás těšíme v sobotu 30.5. Pokud bude pěkné počasí, tak se vydáme na zmrzku do Újezda. Dáme si sraz v 16:00 před farou. Když bude pršet, zahrajeme si nějaké hry na faře.

Určitě přijďte.

Těšíme se na vás.

             E+K

Ahoj děcka,

ZATÍM JSOU ZRUŠENA VŠECHNA SETKÁNÍ KLUBKA!

Až se situace trošku uklidní a budeme moc plánovat farní akce, tak se ozveme a včas vás budeme informovat o dalším termínu setkání.

Opatrujte se!

    Evča+Klárka

Ahoj všichni,

těšíme se na vás v sobotu 23.11. v 16:00 na faře.

    Mějte se hezky.

Ahoj Klubčata,

těšíme se na vás v sobotu 9.11. Ale POZOR! Přijďte všichni už v 15:00.

Mějte se hezky. 

Ahoj všichni,

prosím, přijďte v sobotu 19.10. v 16:00 do kostela. Budeme tam nacvičovat na Misijní neděli. Je důležité, abyste přišli, aby při mši sv. nebyly zbytečné zmatky. Děkujeme moc. Těšíme se na vás. 

Čauky Klubčata,

těšíme se na vás v sobotu 12.10. v 16:00. 

 

 

Ahoj všichni,

naše první oficiální setkání proběhne v sobotu 28.9. od 16:00 hodin na faře. Prosím přijďte všichni (i velcí) na 16:00. Těšíme se. 

Zdarec Klubčata,

vítáme vás v novém školní roce. Prázdniny nám zase utekly jako voda a my se společně vydáme na další pokračování v misijní cestě, kterou nám připravil náš Klubík. Určitě si spolu jako každý rok užijeme spoustu legrace a budeme vzpomínat na super zážitky, které jsme prožily. Všechny vás zveme na tradiční zahajovací piknik, který se uskuteční v sobotu 14.9. od 16:00 na farní zahradě. Můžete s sebou přinést i něco malého k zakousnutí. Pokud znáte nějaké kamarády, kteří by chtěli chodit do klubka, tak je určitě vezměte s sebou. 

Moc se na vás všechny těšíme. Evča+Klárka