Rozpis úklidu kostela

ROZPIS ÚKLIDU KOSTELA NA ROK 2021
So 5.12. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 12.12. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 19.12. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 26.12. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
2021
1.1. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
8.1. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 16.1. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 23.1. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 30.1. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 6.2. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
12.2. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
19.2. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 27.2. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 6.3. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 13.3. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 20.3. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
26.3. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
2.4. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 10.4. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 17.4. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 24.4. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 1.5. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
7.5. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
14.5. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 22.5. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 29.5 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 5.6. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 12.6. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
18.6. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
25.6. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 3.7. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 10.7. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 17.7. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 24.7. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
30.7. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
6.8. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 14.8. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 21.8. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 28.8. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 4.9. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
10.9. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
17.9. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 25.9. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 2.10. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 9.10. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 16.10. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
22.10. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
29.10. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 6.11. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 13.11. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 20.11. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 27.11. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.
3.12. 6 Pecáková, Řikovská, Rozprýmová M., Sedláčková, Otřísalová, Marková, Vodičková
10.18. 1 Švábová, Lísková, Pospíšilová M., Kadurová, Kotolanová, Pecáková M., Václavíková
So 18.12. 2 Kozáková, Pospíšilová J., Mácová, Holubová, Petláková, Franzová, Horáčková B., Horáčková L.
So 25.12. 3 Havlátová, Štulíková, Bílková, Suská, Vévarová, Nedomová, Krošíková, Šplouchalová
So 1.1. 4 Bernická, Blažková Z., Blažková V., Petláková, Cupáková, Fasorová, Muricová, Suská M.
So 8.1. 5 Zahradníková, Jenišová, Pejřová, Blahová, Konvicová M., Duroňová F., Ocásková, Hrozková B.

Ke stažení zde.

Rozpis služeb - květiny